kryolipolyza_02

Liposukce zmražením – Kryolipolýza

Co mohu očekávat od liposukce zmražením?

Díky novým neinvazivním tj. bezbolestným technologiím, se nabízí řešení, kde při jediné aplikaci dochází k úbytku minimálně 25% tukových buněk v ošetřované oblasti. Ošetření je vhodné pro všechny, kteří se chtějí trvale a bez rizika zbavit tukových zásob, liposukce břicha, liposukce vnějších i vnitřních stehen, liposukce boky, a liposukce zadku. Výsledky jsou jednoznačně viditelné již po 5-6 týdnech. To důležité je, že kryolipolýza má výsledky trvalé, jsou bez operace, bez skalpelu a řezání, bez bolesti a následné rekonvalescence.

Liposukce zmražením – Kryolipolýza
Její průběh a co Vás čeká?

1. Část těla, která bude ošetřována respektive její tuková vrstva, je nejprve nasáta aplikátorem. Po té dochází k jejímu prohřátí a následně k postupnému ochlazení až na teplotu -5°C.

Technologie Kryolipo, na které je liposukce zmražením prováděna, maximálně chrání okolní tkáně a zdraví pacienta. Začíná proces nazývaný liposukce zmražením – kryolipolýza. Nyní dochází k samotné  krystalizaci tukových buněk a k jejich řízenému úmrtí, tato fáze procesu trvá cca 50 min.

kryolipolyza_03

Proces odumírání tukových buněk je postupný, a tím také maximálně bezpečný. Hladiny cholesterolu či triglyceridů v krvi zůstávají díky tomu nezměněny.

2. Odumřelé tukové buňky, jsou následně odplavovány ven z těla pomocí lymfatického systému. Celý proces je možné urychlit, ale zvýšit účinnost a to podpořením funkce lymfatického systému aplikováním lymfodrenáže.

kryolipolyza_063. Po odplavení odumřelých tukových buněk z ošetřované oblasti, se zbylá a zmenšená tuková vrstva remodeluje … tělo hubne.

4. Opět je možné zvýšit efekt a účinnost celé procedury, využitím metody radiofrekvence Exilis. Působením radiofrekvence Exilis, je tepelně stimulován podkožní kolagen, jehož výsledkem je dokonalá remodelace těla, vypnutí kůže a výrazné zlepšení, či úplné odstranění celulitidy.

Omezení po zákroku?

Omezení nejsou žádná. Po zákroku jste okamžitě schopni se zapojit do běžného života. Je velmi důležité dodržování pitného režimu.

Žádné jizvy z Liposukce

Liposukce zmražením – kryolipolýza, nezanechává žádné jizvy ani několika centimetrové stopy po operacích.

Liposukce zmražením více informací se dozvíte přímo v centru kde se vás ujme odborně vzdělaný personál. Centrum Estetika Trutnov, je jedno z mála zařízení, nabízející služby neinvazivní liposukce zmražením, pomocí kvalitní a profesionální technologie. Přístroje Kryolipo umožňují provést zákrok tzv. Kryolipolýza, účinně a velmi šetrně. Pečovat o Vás bude vždy odboně proškolený tým. Očekávejte vždy příjemný i osobní přístup. Jsme si vědomi, jak krása a dobrý pocit jde ruku v ruce s naší psychikou a osobní spokojeností v pracovním, ale i osobním životě.

 

[maxbutton id=“2″]

 

 

[nggallery id=14]

Je liposukce zmražením kvalitní a bezpečná?


To prosím, posuďte sami. Dodavatelem technologie je společnost s mezinárodní působností BTL zdravotnická technika a.s..

Ve videogalerii najdete, představení stroje EXILIS americké veřejnosti v Lékařském pořadu „The Doctors TV SHOW“.
Za účasti plastického chirurga Dr. Andrew Ordon M.D. a dermatoložky Dr. Ava Shamban, M.D..
, zde prezentovali účinnost technologie radiofrekvence Exilis především na vypnutí pokožky v tomto případě okolí břicha po těhotenství, obnovení podkožního kolagenu a výrazné redukce celulitidy. Tato skvělá technologie je v nabídce centra Estetika Trutnov.
Vyžádajte si bližší konzultace.